'' RUHUNUZA

İYİ BAKIN...''

HAKKIMIZDA

Hepimiz yaşamımız boyunca belirli dönemlerde birtakım zorlu süreçleri, zorlayıcı duyguları yaşayabiliriz. Tek başımıza üstesinden gelmede zorlandığımız durumlarda çare arar, güvenilir bir kurumda, alanında yetkin uzman bir isim ile yol almaya ihtiyaç duyarız. Toplumun ve ailenin ruh sağlığını ve gelişimi önemseyen, sektörün kalitesine kalite katmayı hedefleyen Retorik Psikoloji ruh sağlığı uzmanları ve öğrencileri, ilgilileri ve danışanları için yol arkadaşlığı yapmaya geliyor.

Yol almaya ihtiyaç duyduğunuz süreçlerde yanınızda olmaya çalışacağız.
Geçmişimizin medeniyet mirasını yanımıza alarak, çağın gelişmelerini ve dünyayı takip ederek, bilimsel çalışmaları ve gelişmeleri göz ardı etmeden kazandığımız deneyimlerimiz, tüm içtenliğimiz, bilincimiz ve samimiyetimiz ile yeni bilgiler ışığında bireylere, kurumlara ve meslektaşlarımıza faydalı olmak için; yeni heyecanlara kapı aralamak için geliyoruz.

Retorik Psikoloji olarak; bireyin yaşadığı toplumda sürdürülebilir huzur ve refaha ulaşması için; bilimsel, evrensel ve yerel değerler ile geleneksel zenginliklerden faydalanarak; bireyi mana boyutunda da anlamaya çalışan ve bireyin beden ve ruh sağlığını korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyen, önleyici tedbirler alarak bireysel ve toplumsal faydacı hizmetler üretmek ve bireyin yaşam kalitesini arttırmak ilkelerimiz arasındadır.